ועדות הפקולטה

הנהלת הפקולטה

ועדת תכניות ומינויים (תו"ם)

נציגי הסגל בדרגת מרצה בכיר ופרופסור חבר שיחברו לתו"ם רק בנושא וועדת קליטת סגל חדש

ועדת הוראה

ועדת הבטיחות

הועדה לתשתיות בנושאי מיחשוב וביואינפורמטיקה

תת ועדה לתשתיות בנושאי ציוד בין - מחלקתי

ועדה אתית לאישור מחקרים בבעלי חיים

ועדת בית החיות

ועדת הספריה

ועדה פקולטטיבית לתארים מתקדמים (פלת"ם)

ארגון סמינר פקולטטיבי

ארגון סמינר לדוקטורנטים

יו"ר תכנית "פסגות" - לתלמידים מצטיינים

ועדת אירועים ואירוח

 

 

 

הנהלת הפקולטה

פרופ' ירון שב-טל, אחראי על תלמידי המחקר

פרופ' סיריל כהן, אחראי על מערך ההוראה

פרופ' אהוד בנין, אחראי על תשתיות

 

ועדת תכניות ומינויים (תו"ם) 

פרופ' גינזברג דורון, דיקן יו"ר

גב' עפרה ישראלי, מרכזת הועדה 

פרופ' ירון שב-טל 

פרופ' אהוד בנין

פרופ' אורי ניר

פרופ' חיה ברודי

פרופ' רמית מר

פרופ' שולמית מיכאלי

פרופ' גל ידיד

פרופ' רון גולדשטיין

פרופ' רון אונגר

פרופ' רונית שריד

 

נציגי הסגל בדרגת מרצה בכיר ופרופסור חבר שיחברו לתו"ם רק בנושא וועדת קליטת סגל חדש

פרופ' אהוד בנין

פרופ' רפאל פרל-טרבס 

ד"ר ירדן אופטובסקי

 

ועדת הוראה

פרופ' סיריל כהן, יו"ר

פרופ' רונית שריד

פרופ' מעוז פיין

 פרופ' רמי דון

פרופ' תמר יובן-גרשון

פרופ' אורן לוי

פרופ' רקפת שוורץ

ד"ר לי קורן

ד"ר גלית שוחט-אופיר

ד"ר ירדן אופטובסקי

ד"ר יוסי מנדל

 

דר' גיתית הרשקוביץ

 

ועדת הבטיחות

פרופ' אהוד בנין, יו"ר

ד"ר דורון גרבר

ד"ר איל הנדל

ד"ר לי קורן

ד"ר איתי לזר

מר אליעזר קוסטי

גב' נילי זרחין

אחראית בטיחות - המח' לכימיה

נציגי הסטודנטים

 

הועדה לתשתיות בנושאי מיחשוב וביואינפורמטיקה

פרופ' ינאי עופרן, יו"ר

האחראי על היחידה לביואינפורמטיקה

פרופ' רון אונגר

פרופ' אהוד בנין

פרופ' רן ויידס

ד"ר דורון גרבר

ד"ר איתי לזר

ד"ר ארז לבנון

ד"ר עמיאל אילני

גב' שגית אהרון

 

תת ועדה לתשתיות בנושאי ציוד בין-מחלקתי

פרופ' אהוד בנין, יו"ר

פרופ' מירה ברדה-סעד

פרופ' רון גולדשטיין

ד"ר איתי לזר

ד"ר איל הנדל

ד"ר ירדן אופטובסקי

פרופ' איתן אוקון

ד"ר עמית צור

 

ועדה אתית לאישור מחקרים בבעלי חיים

פרופ' אלון קורנגרין, יו"ר

ד"ר , מרכזת הועדה

פרופ' גל ידיד

פרופ' חיים כהן

פרופ' רן ויידס

פרופ' אהרון ולר, פסיכולוגיה

ד"ר אחיה אורבך

פרופ' ליאור אפלבאום

ד"ר גלית אופיר

ד"ר שמעון טינמן, מנהל בית החיות

ד"ר מוטי דרור, וטרינר האוניברסיטה

הרב שלמה שפר

ד"ר יוסי מנדל

פרופ' ארי זיפוטובסקי, לימודים בין-תחומיים, תכנית למדעי המח

 

 

ועדת בית החיות

פרופ' איתן אוקון, יו"ר

פרופ' מירה ברדה-סעד

פרופ' חיים כהן

ד"ר מוטי דרור, וטרינר האוניברסיטה

ד"ר שמעון טינמן, מנהל בית החיות 

ד"ר בני מוטרו

 

 

ועדת הספריה

פרופ' רן ויידס, יו"ר

פרופ' רון אונגר

ד"ר בני מוטרו

ד"ר עמי ינאי

גב' לריסה רודניצקי, אחראית הספריה למדעי החיים

 

ועדה פקולטטיבית לתארים מתקדמים (פלת"ם)

פרופ' שי בן ארויה, יו"ר

פרופ' סול עפרוני

ד"ר גד מילר

ד"ר איל הנדל

ד"ר עמיאל אילני

ד"ר דורון גרבר

פרופ' ליאור אפלבאום

פרופ' ירדן אופטובסקי

ד"ר ניסן יששכר

פרופ' רפי פרל טרבס

ד"ר עמית צור

  

ארגון סמינר פקולטטיבי

פרופ' מירה ברדה סעד

פרופ' סיון קורנבליט

 

ארגון סמינר לדוקטורנטים

ד"ר לי קורן

פרופ' סול עפרוני

 

יו"ר תכנית "פסגות" – לתלמידים מצטיינים

פרופ' תמר יובן-גרשון

 

ועדת ארועים ואירוח

פרופ' רקפת שוורץ, יו"ר

ד"ר גלית אופיר

פרופ' איתן אוקון

ד"ר ניסן יששכר

ד"ר איל הנדל

ד"ר עמיעל אילני

ד"ר בני מוטרו

פרופ' ארז לבנון

ו