לימודי פסיכוביולוגיה - מסלול דו ראשי מובנה מדעי החיים-פסיכולוגיה

שלחו לחבר

אם אתם מתעניינים בלימודי פסיכוביולוגיה, הגעתם למקום הנכון. הפקולטה למדעי החיים באוניברסיטת בר אילן מקיימת מסלול דו ראשי מובנה במדעי החיים ופסיכולוגיה.

תחום הפסיכוביולוגיה מתמקד בחקר התהליכים הביולוגיים העשויים להסביר את ההתנהגות, בעיקר בהקשר של תהליכים המתרחשים במוח ובמערכת העצבים. הלימודים בתחום הפסיכוביולוגיה עוסקים בהתעמקות בחקר הבסיס הביולוגי של התנהגות ושל תהליכים פסיכולוגיים (כגון, למידה, זיכרון, התמכרות, רגשות) ומהווה חלק מלימודי מדעי המוח.

לימודי פסיכולוגיה - מסלול דו ראשי משותף לפקולטה למדעי החיים ולמחלקה לפסיכולוגיה בבר אילן

תוכנית לימודי פסיכוביולוגיה כוללת את הידע הבסיסי בתחומי הביולוגיה והפסיכולוגיה, ומרחיבה את הידע בנושאי המוח ותפקודו, הבסיס הביולוגי להתמכרות ולהתנהגות וכן תחומים קרובים רבים נוספים. הקורסים בפסיכולוגיה נלמדים עם תלמידי הפסיכולוגיה, והקורסים בביולוגיה נלמדים עם הסטודנטים למדעי החיים - כך שהלמידה במחלקות היא מעמיקה ויעילה. בלימודי הפסיכוביולוגיה, ותוך כדי התואר, הסטודנטים משתתפים בקורסי מעבדה בתחומים רבים ומגוונים וכן בפרקטיקום - כל אלו המכינים אותם להמשך דרכם.

הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר לקבלת ייעוץ ומידע בנושא לימודי פסיכוביולוגיה (מסלול מדעי החיים-פסיכולוגיה) דרך עמוד צור קשר

לימודי פסיכוביולוגיה - במסלול מדעי החיים-פסיכולוגיה תכנית  80252 66.5  שעות שנתיות (133 נ"ז)

לפרטים הקליקו  תוכנית לימודים כללית

פסיכוביולוגיה - שנה א'

פסיכוביולוגיה - שנה ב'

פסיכוביולוגיה - שנה ג'

לימודי פסיכוביולוגיה במסלול מדעי החיים-פסיכולוגיה - המשך לימודים ואופק תעסוקתי

בוגרי תוכנית לימודי פסיכוביולוגיה רוכשים ידע רחב הן בביולוגיה והן בפסיכולוגיה ובכך מגדילים את מרחב הבחירה שלהם לאחר סיום התואר, הן לקראת המשך לימודים לתארים מתקדמים בתחום הביולוגיה או הפסיכולוגיה, והן לפניה לשוק העבודה.

יתרון נוסף ללימודי פסיכוביולוגיה הוא בכל שבוגרי תוכנית מדעי החיים-פסיכוביולוגיה בבר אילן יכולים להמשיך ללימודי תואר שני בפסיכולוגיה או במדעי החיים ללא צורך בהשלמות.

הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר לקבלת ייעוץ ומידע בנושא לימודי פסיכוביולוגיה (מסלול מדעי החיים-פסיכולוגיה) דרך עמוד צור קשר

לפרטים: ד"ר גתית הרשקוביץ 03-5317019 herchk@mail.biu.ac.il