שלחו לחבר

מדעי החיים פסיכולוגיה דו-חוגי

אם אתם מתעניינים בלימודי מדעי החיים - פסיכולוגיה, הגעתם למקום הנכון. הפקולטה למדעי החיים באוניברסיטת בר אילן מקיימת מסלול דו-חוגי במדעי החיים ופסיכולוגיה.

תחום זה מתמקד בחקר התהליכים הביולוגיים העשויים להסביר את ההתנהגות, בעיקר בהקשר של תהליכים המתרחשים במוח ובמערכת העצבים. הלימודים בתחום הפסיכוביולוגיה עוסקים בהתעמקות בחקר הבסיס הביולוגי של התנהגות ושל תהליכים פסיכולוגיים (כגון, למידה, זיכרון, התמכרות, רגשות) ומהווה חלק מלימודי מדעי המוח.

תוכנית לימודי פסיכוביולוגיה כוללת את הידע הבסיסי בתחומי הביולוגיה והפסיכולוגיה, ומרחיבה את הידע בנושאי המוח ותפקודו, הבסיס הביולוגי להתמכרות ולהתנהגות וכן תחומים קרובים רבים נוספים. הקורסים בפסיכולוגיה נלמדים עם תלמידי הפסיכולוגיה, והקורסים בביולוגיה נלמדים עם הסטודנטים למדעי החיים - כך שהלמידה במחלקות היא מעמיקה ויעילה. בלימודי הפסיכוביולוגיה, ותוך כדי התואר, הסטודנטים משתתפים בקורסי מעבדה בתחומים רבים ומגוונים וכן בפרקטיקום - כל אלו המכינים אותם להמשך דרכם.

הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר לקבלת ייעוץ ומידע בנושא לימודי מדעי החיים-פסיכולוגיה דרך עמוד צור קשר

לימודי מדעי החיים-פסיכולוגיה תכנית  80252 66.5  שעות שנתיות (133 נ"ז)

לפרטים הקליקו  תוכנית לימודים כללית

 מדעי החיים - פסיכולוגיה שנה א'

מדעי החיים - פסיכולוגיה - שנה ב'

מדעי החיים - פסיכולוגיה - שנה ג'

המשך לימודים ואופק תעסוקתי

בוגרי תוכנית מדעי החייםם-פסיכולוגיה רוכשים ידע רחב הן בביולוגיה והן בפסיכולוגיה ובכך מגדילים את מרחב הבחירה שלהם לאחר סיום התואר, הן לקראת המשך לימודים לתארים מתקדמים בתחום הביולוגיה או הפסיכולוגיה, והן לפניה לשוק העבודה.

יתרון נוסף שבוגרי תוכנית מדעי החיים-פסיכוביולוגיה בבר אילן יכולים להמשיך ללימודי תואר שני בפסיכולוגיה או במדעי החיים ללא צורך בהשלמות.

הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר לקבלת ייעוץ ומידע בנושא לימודי מסלול מדעי החיים-פסיכולוגיה דרך עמוד צור קשר

לפרטים: ד"ר גתית הרשקוביץ 03-5317019 herchk@biu.ac.il 

תאריך עדכון אחרון : 02/08/2021