שלחו לחבר

לימודי כימיה ומדעי החיים - דו ראשי מובנה מדעי החיים-כימיה

אם אתם מתעניינים בתואר המשלב לימודי כימיה ומדעי החיים, הגעתם למקום הנכון. הפקולטה למדעי החיים באוניברסיטת בר אילן מקיימת מסלול דו ראשי מובנה לתואר ראשון במדעי החיים ובכימיה.

מטרת המסלול היא לאפשר לסטודנט להתמחות ביותר מתחום אחד במדעי הטבע. באופן זה נהנים הסטודנטים מההזדמנות להיחשף למגוון של תחומי לימוד מרתקים בנושאי כימיה ומדעי החיים. שילוב זה מקנה בסיס רחב לקידום מחקרים חדשניים למשל בתחומי ביוטכנולוגיה, ננוטכנולוגיה ועוד.

מה כוללים לימודי כימיה ומדעי החיים בבר אילן?

התוכנית של מסלול דו ראשי מובנה מדעי החיים-כימיה המתקיימת בפקולטה למדעי החיים בבר אילן, נשענת על הידע הבסיסי של כימיה ומדעי החיים, תוך שהיא מאפשרת התעמקות בתחומי המדעים , ובכך מרחיבה את היריעה בנושאי הפרמקולוגיה, הכימיה האורגנית, הכימיה הפיסיקלית, ביולוגיה מולקולרית, אימונולוגיה, פיזולוגיה של מערכות ועוד. במהלך התואר הסטודנטים משתתפים בקורסי מעבדה בתחומים רבים ומגוונים המכינים אותם להמשך דרכם. בשנה השלישית ללימודיהם הסטודנטים בוחרים להעביר סמינריון מתחומי הכימיה או מדעי החיים.

הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר לקבלת ייעוץ ומידע בנושא לימודי כימיה ומדעי החיים בבר אילן דרך עמוד צור קשר

כימיה ומדעי החיים - לימודי המשך ואופק תעסוקתי

בוגרי לימודי כימיה ומדעי החיים (מסלול דו ראשי מובנה מדעי החיים-כימיה) רוכשים ידע רחב הן בביולוגיה והן בכימיה ובכך מגדילים את מרחב הבחירה שלהם לאחר סיום התואר, הן ללימודים לתארים מתקדמים בתחום הביולוגיה או הכימיה, והן לפניה לשוק העבודה. הבוגרים יכולים להמשיך ללימודי תואר שני בכימיה או במדעי החיים ללא צורך בהשלמות, ויכולים לצאת לשוק העבודה ככימאים או ביולוגים בעלי תואר B.Sc. 

מדעי החיים- כימיה  תכנית 80250   68.5 שעות שנתיות (68.5 נ"ז) לפרטים אנא הקליקו על תוכנית לימודים כללית

לימודי כימיה ומדעי החיים - דו ראשי מובנה מדעי החיים - כימיה שנה א'

לימודי כימיה ומדעי החיים - דו ראשי מובנה מדעי החיים - כימיה שנה ב'

לימודי כימיה ומדעי החיים - דו ראשי מובנה מדעי החיים - כימיה שנה ג'

 

הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר לקבלת ייעוץ ומידע בנושא לימודי כימיה ומדעי החיים בבר אילן דרך עמוד צור קשר

לפרטים: ד"ר גתית הרשקוביץ 03-5317019 herchk@biu.ac.il 

תאריך עדכון אחרון : 02/08/2021