המרכז למכשור מדעי

מנהל המרכז למכשור מדעי:  ד"ר איתי לזר 

 אתר: http://lifefaculty.biu.ac.il/FacultyInstruments/

טלפון: 03-5318202

מיקום: בנין 212  - מדעי החיים ע"ש סוויסה, קומת קרקע, חדר 005

שעות פעילות: א'-ה', 9:00-17:00

המרכז למכשור מדעי הוקם ב- 1995.

המטרה העיקרית של המרכז היא לספק מכשירים שבקדמת הטכנולוגיה ולשרת חוקרים מתחומים מגוונים כגון ביולוגיה, ביוטכנולוגיה, ביו-הנדסה, כימיה, הנדסה כימית, הנדסת מזון, הנדסת חומרים, פיסיקה ועוד. המרכז משרת חוקרים מאוניברסיטת בר-אילן כמו גם ממוסדות אקדמים אחרים ומהתעשיה.

המרכז למכשור מדעי מונה כעת מספר יחידות עצמאיות.

 למידע נוסף, לשאלות, לבקשות ולהזמנות, צור קשר:

 

Dr. Eitay Lazar – Director of the Scientific Equipment Center

Eitay.Lazar@biu.ac.il

Dr. Roxane Lahmi – Unit Coordinator

tziyud@gmail.com

Tel: 972-3-5318202

 

 Light Microscopy Unit


Dr. Avi Jacob – Head of Light Microscopy Unit

avi.jacob@biu.ac.il

Dr. Irit Shoval – Image analysis specialist

irit.shoval@biu.ac.il

Tel: 972-3-5317119

 

 NGS and Molecular Biology Uni


Dr. Orly Yaron - Head of the NGS and Molecular Biology Unit

orlyyaron2@gmail.com

Dr. Sarit Lampert - qPCR specialist and NGS support

 sarit.lampert@gmail.com

Tel: 972-3-5317119

 

  Flow Cytometry Unit


Dr.  Debby Itzkovich - Head of the Fluorescence Activated Cell Sorter Unit

 itdebb@gmail.com

Tel: 972-3-5314366

 Chromatography and Spectrometry Unit


Dr. Alexander Varvak – Head of the Chromatography and Spectrometry Unit

Avarvak@biu.ac.il

Tel: 972-3-5318841

  In Vivo Imaging and Histology Unit


Dr. Ronen Yehuda - Head of In Vivo Imaging and Histology Unit

Ronen.Yehuda@biu.ac.il

Tel: 972-3-5318748